Arche Nałęczów – strategiczne miejsce na mapie Tour de Pologne Women  

Tour de Pologne Women zbliża się co raz szybciej. Do grona Partnerów dołącza Arche Nałęczów! To wyjątkowe miejsce będzie strategicznym punktem na mapie 2. Tour de Pologne Women. Obiekt należący do Grupy Arche jest Partnerem 3. etapu wyścigu. Z terenu obiektu kolarki wystartują na trasę ostatniego etapu. „Sanatorium Milicyjne” będzie gościć wszystkie drużyny biorące udział w wyścigu. 

Warto wspomnieć o tym, że to nie pierwszy przykład współpracy pomiędzy Lang Team, a Grupą Arche. W ubiegłych latach firma wsparła także najważniejszy wyścig kolarski w Polsce, czyli Tour de Pologne, a w obiektach Arche zlokalizowanych na terenie województwa lubelskiego spali kolarze z najlepszych drużyn świata. 

Historia „Sanatorium Milicyjnego” w Nałęczowie, sięgająca lat 80. ubiegłego wieku, stała się punktem wyjścia dla nowej odsłony Arche Nałęczów. Niedokończony przez lata budynek, obecnie odrodzony, łączy w sobie klasyczny charakter z nowoczesnym stylem. Dzięki długotrwałej misji firmy, Arche Nałęczów zachowało autentyczność architektury, jednocześnie nadając wnętrzom unikalny charakter. Obiekt oferuje swoim gościom 308 pokoi o różnych standardach, z niezwykłymi malunkami na ścianach, wykonanymi przez uczniów Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Józefa Chełmońskiego w Nałęczowie. W Restauracji serwowane są dania inspirowane lokalną kuchnią, dostarczając wyjątkowych doznań smakowych, a dla tych, którzy będą chcieli podziwiać panoramę Nałęczowa został przygotowany Sky Bar wraz z letnią sceną muzyczną. 

W centrum konferencyjnym Arche Nałęczów znajduje się nowoczesna przestrzeń o łącznej powierzchni 1000 metrów kwadratowych. Cztery elastyczne pod względem aranżacji sale konferencyjne, wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, mogą pomieścić do 500 uczestników, w zależności od preferowanego układu przestrzennego. Szybkie łącze Wi-Fi oraz dostęp do naturalnego światła zapewniają komfortowe warunki pracy i spotkań.

Uzupełnieniem oferty będzie strefa Wellness&SPA z wewnętrznym basenem, strefą saun, jacuzzi i grotą solną oraz strefą rehabilitacji, wykorzystując potencjał uzdrowiskowy Nałęczowa. Dodatkowo, lokalizacja tego miejsca zachęca do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, dzięki licznym szlakom pieszym, rowerowym oraz trasom nordic walking. 

Arche Nałęczów jest częścią Grupy Arche, która istnieje na polskim rynku już ponad 32 lata – wizytówką firmy jest utworzona na przestrzeni lat kolekcja 18 obiektów hotelarskich, są to obiekty historyczne oraz nowoczesne hotele miejskie. Rewitalizacja obiektów zabytkowych stała się ponadczasową misją firmy. Należą do nich m.in. Zamek Janów Podlaski, Pałac w Łochowie, Hotel Tobaco w Łodzi, Koszary w Górze Kalwarii oraz zdobywając szereg nagród Dwór Uphagena w Gdańsku i Cukrownia w Żninie. 

Jednak Grupa Arche to nie tylko hotele, lecz również zaangażowanie społeczne. Fundacja Leny Grochowskiej, powstała przy wsparciu firmy, stawia sobie za cel wspieranie osób najbardziej potrzebujących. W ramach działań społecznych, Arche Nałęczów angażuje się również w akcje takie jak Operacja Czysta Rzeka czy sadzenie drzew, dbając o swoje lokalne środowisko. Dodatkowo, na terenie zakładu karnego w Siedlcach działa Arche Pracownia Rewitalizacji Mebli, gdzie zatrudnieni więźniowie odnawiają meble znalezione m.in. w rewitalizowanych przez Grupę obiektach. To miejsce drugiej szansy, gdzie resocjalizacja staje się szansą na ponowne zaadaptowanie się do społeczeństwa.

Arche Nałęczów jest miejscem godnym polecania. Tam każdy moment staje się podróżą w głąb przeszłości, jednocześnie zachowując komfort i luksus współczesności.